Od nás můžete mít křesla, kterým dáváme novou tvář

Naše vášeň pro krásu a detail se odráží v každém kousku, který opouští naše dílny. S precizním zpracováním a pozorností k estetice, vytváříme čalouněný nábytek, který se stává středobodem vašeho prostoru

Jsme nejenom čalouníci, ale nabízíme i renovaci nábytku


Kvalita to je naše !

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Naši spokojení zákazníci jsou pro nás prioritou, a proto se snažíme naslouchat vašim přáním a potřebám, abychom vytvořili práci, která přesně odpovídá vašim očekáváním. Naše služby jsou dostupné nejen pro soukromé domácnosti, ale i pro hotely, restaurace a kancelářské prostory.

Věříme, že každý kus nábytku má svůj vlastní příběh, a proto přistupujeme ke každému projektu individuálně. Spojení tradičních technik s moderními trendy nám umožňuje tvořit jedinečné a vkusné čalounické práce, které oslní každého.

Rádi bychom vás pozvali k prohlídce naší galerie, kde si můžete prohlédnout některé z našich dosavadních prací a inspiraci pro váš vlastní projekt. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře na webu či telefonicky. Těšíme se na spolupráci s vámi a příležitost vytvořit něco úžasného do vašeho interiéru!

PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ PRÁCI

Máte staré křeslo ?

OPRAVÍME VAŠE STARÉ KŘESLO

Pokud je vaše křeslo opotřebované, poškozené nebo vybledlé, nemusíte ho hned vyhazovat. Díky našim dovednostem a zkušenostem můžeme provést kompletní renovaci, včetně nového čalounění, opravy konstrukce a výměny polstrování.

S naší láskou k detailům a tradičními řemeslnými postupy jsme schopni obnovit křeslo tak, aby vypadalo jako nové a sloužilo vám ještě mnoho let. Naše práce je zaměřena na spokojenost zákazníka, a proto se snažíme vyhovět vašim individuálním požadavkům.

Nabízíme opravy křesel nejen pro soukromé zákazníky, ale i pro podniky, které chtějí obnovit křesla v restauracích, kavárnách nebo kancelářích. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím našeho webu a rádi vám poskytneme nezávaznou konzultaci a cenovou nabídku.

CHCI OPRAVIT KŘESLO

MICHAL FEDAČKA

Čalounictví Michal Fedačka je rodinná firma, která působí na trhu od roku 1996 a své úspěchy zakládá především na opravdové kvalitě. Firmu jsme založili jako otec se synem a nabízíme čalounické a truhlářské práce nejen v Sadské a širokém okolí města Nymburk, ale i pro klienty z oblastí Středních Čech a Prahy. V současné době poskytujeme široké spektrum služeb. Každý klient od nás dostává individuální přístup a poradenství na základě mnohaletých zkušeností v oboru.

RENOVACE KŘESEL Z 30.-60. LET

Retro křeslům dáváme kompletně novou tvář. Truhlářská práce spočívá v obroušení, namoření a lakování. Vnitřní výplň vyrábíme z kvalitních materiálů. Čalounění šijeme na přání. Může se zdobit paspulí po obvodě nebo prošitím. Takto kvalitně zhotovené křeslo Vám bude dělat radost dlouhá léta.

Renovujeme retro křesla dle požadavků zákazníka. Poradíme s výběrem látky z široké nabídky ze vzorníku a s nejvhodnější úpravou materiálu. Pokud máte zájem o jedinečný kousek nábytku v podobě renovovaného retro křesla, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaši představu a pomůžeme s realizací.

POSTUP RENOVACE

Staré čalounění a vnitřní materiál odstraníme. Zbyde holá kostra, která se ošetří. Područky se ručně obrousí až na základ. Takto obroušené dřevo se namoří podle vybraného odstínu a poté stříká několika vrstvami laku (zn. Milesi). Čalounění: Na kostru se přibijí popruhy a přikryjí se látkou. Poté se na sedák a opěrák přilepí vybraný materiál, který se musí upravit dle sklonu opěráku a sedáku. Díly látek postupně sešijeme na stroji a mezi látky se všije paspule, která zvýrazní celé

PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ PRÁCI


Máte staré křeslo ?

VYKOUPÍME VAŠE KŘESLO

Náš zkušený tým čalouníků se postará o profesionální renovaci vašich křesel, aby získala nový život a působila jako zbrusu nová. Používáme pouze kvalitní materiály a tradiční řemeslné postupy, abychom dosáhli nejlepšího možného výsledku.

Výkup křesel je ideální řešení pro ty, kteří si nepřejí staré křeslo odhodit, ale chtějí mu poskytnout druhou šanci a znovu ho začlenit do svého interiéru. Naše služby jsou dostupné pro jednotlivce, restaurace, hotely a další podniky.

Pokud máte křesla, která byste rádi nabídli k výkupu, kontaktujte nás prostřednictvím našeho webu nebo telefonicky a rádi s vámi probereme podrobnosti. Získejte zpět křesla plná vzpomínek, která se stanou opět skvostem vašeho domova díky našemu profesionálnímu přístupu a nadšení pro čalounictví.

VÝKUP KŘESLA

Rád vám se vším pomůžu

Your message was sent, thank you!

Kontaktujte mě

Adresa: Sadská, Karla Viky 1133, 289 12

Telefon: +420 723 953 871

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #